
Сальник Mercedes/MAN 104290 (ELRING)
483 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL104290
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник Mercedes/MAN
Аналоги
01020467
4.20508
06.56289.0349
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 017 997 2547
CONTITECH 06.56289.0349
MAN 06562890349
MERCEDES-BENZ 0179972547
MAN 06.56289.0349
CONTITECH 017 997 25 47
CONTITECH 179972547
CONTITECH 6562890349
Сальники і кільця коленвала
Аналоги
01020467
4.20508
06.56289.0349
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 017 997 2547
CONTITECH 06.56289.0349
MAN 06562890349
MERCEDES-BENZ 0179972547
MAN 06.56289.0349
CONTITECH 017 997 25 47
CONTITECH 179972547
CONTITECH 6562890349
Сальники і кільця коленвала
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 104.290 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Фторкаучук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴




