
Підвісний підшипник MAN TGA d=75мм 020.274 (SAMPA)
2 696 ₴
- В наявності
- Код: SMP020274
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
підвісний підшипник MAN TGA d=75мм
підвісні Підшипники
підвісні Підшипники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 020.274 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 696 ₴

