
Сальник КП/редуктора MB/MAN 80x110x10 010.220 (SAMPA)
166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: SMP010220
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник КП/редуктора MB/MAN 80x110x10
Елементи КПП
Елементи КПП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 010.220 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴

