
Сальник Mercedes 01030117 (CORTECO)
1 678 ₴
- В наявності
- Код: COR01030117
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник Mercedes
Аналоги
01030117B
221710
81.96503.0385
Оригінальні номери
CONTITECH 81.96503-0385
MAN 81965030385
CONTITECH 81965030385
CONTITECH 189977647
CONTITECH 018 997 76 47
MERCEDES-BENZ 0189977647
Елементи КПП
Аналоги
01030117B
221710
81.96503.0385
Оригінальні номери
CONTITECH 81.96503-0385
MAN 81965030385
CONTITECH 81965030385
CONTITECH 189977647
CONTITECH 018 997 76 47
MERCEDES-BENZ 0189977647
Елементи КПП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 01030117B |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes Trucks |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 678 ₴

