
Гальмівні накладки 07-L19515-N00 (SBP)
2 479 ₴
- В наявності
- Код: SBP07L19515N00
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
гальмівні накладки
Аналоги
1951515200015416
SJ22231S73
19515/516 00
MBLK2300
195151540
Оригінальні номери
WVA типорозмір колодок і накладок 19515
Гальмівні накладки
Аналоги
1951515200015416
SJ22231S73
19515/516 00
MBLK2300
195151540
Оригінальні номери
WVA типорозмір колодок і накладок 19515
Гальмівні накладки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 07-L19515-N00 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 200 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 479 ₴

