барабан гальмівний
Аналоги
5.21204
EK10001
260DA00
106.063-00
10608300
RD 31.129.001.300
MBD1061
TTBD2220
31129001300
D-155
Оригінальні номери
DAF 0075983
DAF 365579
RENAULT 5021202649
DAF 368829
DAF 057983
DAF 57983
DAF 754397
DAF 0 754 397
Diesel Technic 521204
DAF 0 057 983
MERITOR MBD1061
DAF 075983
DAF 1523681
DAF 0 365 579
DAF 0057983
DAF 75983
DAF 0 075 983
DAF 0365579
DAF 0754397
DAF 1 523 681
Гальмівні барабани
Аналоги
5.21204
EK10001
260DA00
106.063-00
10608300
RD 31.129.001.300
MBD1061
TTBD2220
31129001300
D-155
Оригінальні номери
DAF 0075983
DAF 365579
RENAULT 5021202649
DAF 368829
DAF 057983
DAF 57983
DAF 754397
DAF 0 754 397
Diesel Technic 521204
DAF 0 057 983
MERITOR MBD1061
DAF 075983
DAF 1523681
DAF 0 365 579
DAF 0057983
DAF 75983
DAF 0 075 983
DAF 0365579
DAF 0754397
DAF 1 523 681
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-DA002 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 287.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 285 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр барабана | 420 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 677 ₴


