барабан гальмівний
Гальмівні барабани
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-DA001 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 228 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 285 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр барабана | 420 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 585 ₴


