барабан гальмівний
Аналоги
3.62001
230MA00
81.50110.0144
RD 31.172.002.800
MBD1105
03.090.0919.020-161
31172002800
Оригінальні номери
MAN 81501100104
RENAULT 5021202660
MAN 81.50110.0107
MERCEDES-BENZ 3054230201
MAN 81501100144
MAN 81.50110.0144
MAN 81.50110.0104
MAN 81501100107
Гальмівні барабани
Аналоги
3.62001
230MA00
81.50110.0144
RD 31.172.002.800
MBD1105
03.090.0919.020-161
31172002800
Оригінальні номери
MAN 81501100104
RENAULT 5021202660
MAN 81.50110.0107
MERCEDES-BENZ 3054230201
MAN 81501100144
MAN 81.50110.0144
MAN 81.50110.0104
MAN 81501100107
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-MA001 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 298 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр барабана | 410 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 943 ₴


