барабан гальмівний
Гальмівні барабани
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 01-GI001 |
| Діаметр барабана | 300 мм |
| Висота | 200 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 180 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 189 ₴


