
Прокладка головки блоку Iveco 389450 (ELRING)
2 387 ₴
- В наявності
- Код: EL389450
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку Iveco
Оригінальні номери
CONTITECH 500387069
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CONTITECH 500387069
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Iveco Motors 500387069 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 389.450 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Товщина | 1.3 мм |
| Проекція поршня від | 0.5 мм |
| Проекція поршня до | 0.6 мм |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Patriot, Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 387 ₴

