
Прокладка головки блоку, 894613 (ELRING)
2 351 ₴
- В наявності
- Код: EL894613
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку,
Аналоги
613133010
Прокладки двигуна
Аналоги
613133010
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | ELRING 894613 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 894.613 |
| Товщина | 1.87 мм |
| Товщина після затягування | 1.87 мм |
| Проекція поршня від | 0.77 мм |
| Проекція поршня до | 0.99 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 351 ₴

