
Прокладка головки блоку DEUTZ (KHD) 977144 (ELRING)
1 816 ₴
- В наявності
- Код: EL977144
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку DEUTZ (KHD)
Аналоги
613588010
Оригінальні номери
CONTITECH 4201560
CONTITECH 20405901
CONTITECH 4201558
Прокладки двигуна
Аналоги
613588010
Оригінальні номери
CONTITECH 4201560
CONTITECH 20405901
CONTITECH 4201558
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | ELRING 977144 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 977.144 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Проекція поршня від | 0.54 мм |
| Проекція поршня до | 0.63 мм |
| Діаметр | 119 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Deutz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 816 ₴

