
Прокладка головки блоку, 372690 (ELRING)
3 449 ₴
- В наявності
- Код: EL372690
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку,
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 372.690 |
| Товщина | 0.52 мм |
| Товщина після затягування | 0.52 мм |
| Діаметр | 76 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Samsung, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, SM3, Almera, Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449 ₴

