
Прокладка головки блоку Iveco 028040 (ELRING)
1 284 ₴
- В наявності
- Код: EL028040
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку Iveco
Аналоги
613563020
Прокладки двигуна
Аналоги
613563020
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | AJUSA 10123820; BGA CH4571B; Corteco 415117P; ELRING 028040; Fiat 46529119; Glaser H2760120; Motive HGE810; PAYEN BZ811; TRISCAN 5012565; Victor Reinz 613563020 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 028.040 |
| Товщина | 1 мм |
| Товщина після затягування | 1 мм |
| Діаметр | 83 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Palio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴


