
Прокладка головки блоку Iveco 863130 (ELRING)
1 308 ₴
- В наявності
- Код: EL863130
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку Iveco
Аналоги
613395020
Оригінальні номери
CONTITECH 7701044227
CONTITECH 77 01 044 227
CONTITECH 99458402
Прокладки двигуна
Аналоги
613395020
Оригінальні номери
CONTITECH 7701044227
CONTITECH 77 01 044 227
CONTITECH 99458402
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Iveco Motors 99458402 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 863.130 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Проекція поршня від | 0.71 мм |
| Проекція поршня до | 0.8 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Movano, Ducato, Jumper, Power Daily, Master, Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 308 ₴

