
Прокладка головки блоку, 531272 (ELRING)
1 116 ₴
- В наявності
- Код: EL531272
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку,
Аналоги
603413500
Прокладки двигуна
Аналоги
603413500
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | AJUSA 10133400; Audi 030103383BJ; BGA CH3573; Corteco 415004P; ELRING 531272; JP GROUP 1119307600; Motive HGW545; PAYEN AD5630; Victor Reinz 613413500 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 531.272 |
| Товщина | 0.5 мм |
| Товщина після затягування | 0.5 мм |
| Діаметр | 68 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Lupo, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴

