
Прокладка головки блоку Iveco 144150 (ELRING)
927 ₴
- В наявності
- Код: EL144150
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку Iveco
Аналоги
613175500
Прокладки двигуна
Аналоги
613175500
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 144.150 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.74 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Expert, Jumpy, Scudo, Punto, Tempra, Fiorino, Dedra, Delta, Premio, Uno |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴


