
Прокладка головки блоку Mercedes 082.724 (ELRING)
5 003 ₴
- В наявності
- Код: EL082724
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки блоку Mercedes
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 082.724 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Діаметр | 103.5 мм |
| Матеріал | Металевий еластомер |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 003 ₴


