
Прокладка ГБЦ Iveco 538.970 (ELRING)
5 104 ₴
- В наявності
- Код: EL538970
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка ГБЦ Iveco
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 538.970 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.5 мм |
| Товщина після затягування | 1.5 мм |
| Діаметр | 127.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 104 ₴

