
Підшипник підвісний Mercedes 26765 (FEBI)
7 399 ₴
- В наявності
- Код: FE26765
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
підшипник підвісний Mercedes
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 973 411 01 12
MERCEDES-BENZ 9734110112
підвісні Підшипники
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 973 411 01 12
MERCEDES-BENZ 9734110112
підвісні Підшипники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Кросс-номери | Auger 55426; Sampa 011278; Stellox 8302526SX; TRUCKTEC Automotive 0134042 |
| Код запчастини | 26765 |
| Ширина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 399 ₴


