
Підвісний підшипник Mercedes 24511 (FEBI)
4 163 ₴
- В наявності
- Код: FE24511
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
підвісний підшипник Mercedes
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 6704110112
MERCEDES-BENZ 670 411 01 12
підвісні Підшипники
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 6704110112
MERCEDES-BENZ 670 411 01 12
підвісні Підшипники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24511 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 44.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes Trucks |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 163 ₴


