
Сальник вх валу редуктора DAF (R/axle 1346/1347) 050.399 (SAMPA)
422 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: SMP050399
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник вх валу редуктора DAF (R/axle 1346/1347)
Елементи редукторів мосту
Елементи редукторів мосту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 050.399 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Висота | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴

