барабан гальмівний зад DAF
Гальмівні барабани
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 050.371 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 287.5 мм |
| Діаметр барабана | 420 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 285 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 10 |
| Призначення | Задні колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 173 ₴


