барабан гальмівний зад MAN
Гальмівні барабани
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 021.050 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр барабана | 410 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 298 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 10 |
| Призначення | Задні колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 621 ₴


