барабан гальмівний ROR
Гальмівні барабани
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 085.158 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 272 мм |
| Діаметр барабана | 419 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 282.7 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 10 |
| Призначення | Задні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Meritor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 517 ₴


