барабан гальмівний Renault
Аналоги
6.60000
EK14003
256.025-00A
MBD1131
31185000400
Оригінальні номери
RENAULT 5010098949
IVECO 50 1009 8949
MERITOR MBD1131
RENAULT 5010 098 949
RENAULT 50 10 098 949
IVECO 5010098949
Гальмівні барабани
Аналоги
6.60000
EK14003
256.025-00A
MBD1131
31185000400
Оригінальні номери
RENAULT 5010098949
IVECO 50 1009 8949
MERITOR MBD1131
RENAULT 5010 098 949
RENAULT 50 10 098 949
IVECO 5010098949
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-RV001 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 278 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 280.8 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр барабана | 414 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 611 ₴


