барабан гальмівний MAN 360x160
Аналоги
273MA00
81501100212
TBD0029
31172004600
Гальмівні барабани
Аналоги
273MA00
81501100212
TBD0029
31172004600
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-MA007 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 242 мм |
| Діаметр барабана | 360 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 230 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 005 ₴


