барабан гальмівний Mercedes
Аналоги
DB198
261ME00
MBD1028
31130117100
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 677 423 05 01
MERCEDES-BENZ 6774210501
MERCEDES-BENZ 6774210201
MERCEDES-BENZ 6774230001
MERCEDES-BENZ 677 421 02 01
MERCEDES-BENZ 677 421 01 01
MERCEDES-BENZ 677 423 00 01
MERCEDES-BENZ 6774230501
MERCEDES-BENZ 677 421 05 01
MERCEDES-BENZ 6774210101
Гальмівні барабани
Аналоги
DB198
261ME00
MBD1028
31130117100
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 677 423 05 01
MERCEDES-BENZ 6774210501
MERCEDES-BENZ 6774210201
MERCEDES-BENZ 6774230001
MERCEDES-BENZ 677 421 02 01
MERCEDES-BENZ 677 421 01 01
MERCEDES-BENZ 677 423 00 01
MERCEDES-BENZ 6774230501
MERCEDES-BENZ 677 421 05 01
MERCEDES-BENZ 6774210101
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-ME004 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 210 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 275 мм |
| Діаметр отвору маточини | 238 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Діаметр барабана | 364 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 416 ₴


