барабан гальмівний Volvo
Аналоги
2.40321
V67
282VO00
31125703500
Оригінальні номери
VOLVO 21094122
VOLVO 1075306
VOLVO 3171744
VOLVO 3 171 744
Гальмівні барабани
Аналоги
2.40321
V67
282VO00
31125703500
Оригінальні номери
VOLVO 21094122
VOLVO 1075306
VOLVO 3171744
VOLVO 3 171 744
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-VO001 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 261 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 282 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр барабана | 410 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 196 ₴


