барабан гальмівний Volvo
Аналоги
2.40304
Оригінальні номери
VOLVO 1 599 010
VOLVO 1599010
Гальмівні барабани
Аналоги
2.40304
Оригінальні номери
VOLVO 1 599 010
VOLVO 1599010
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-VO006 |
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 274 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 282 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр барабана | 410 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volvo Trucks |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 726 ₴


