
Підвісний підшипник Scania 40509 (FEBI)
2 193 ₴
- В наявності
- Код: FE40509
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
підвісний підшипник Scania
Аналоги
284.096
1.15114
1.15214
74170073
2740.10
040.189
Оригінальні номери
SCANIA 1300977
SCANIA 1 105 348
SCANIA 1387764
SCANIA 1314345
SCANIA 1 387 764
SCANIA 1 403 663
SCANIA 1105348
SCANIA 1403663
підвісні Підшипники
Аналоги
284.096
1.15114
1.15214
74170073
2740.10
040.189
Оригінальні номери
SCANIA 1300977
SCANIA 1 105 348
SCANIA 1387764
SCANIA 1314345
SCANIA 1 387 764
SCANIA 1 403 663
SCANIA 1105348
SCANIA 1403663
підвісні Підшипники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40509 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Товщина | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 117.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴


