
Накладки гальм. Scania 65071687N00A8 (FOMAR)
3 060 ₴
- В наявності
- Код: FO65071687N00A8
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
накладки гальмівні Scania
| Діаметр гальмівного барабана | 413.0 мм |
| Ширина | 178.0 мм |
| Розмір | базовий |
| Номер WVA | 19075 |
| Внутрішня довжина | 189.0 мм |
| Довжина | 213.0 мм |
| Товщина | 19.0 мм |
| Count of rivets per kit | 96.0 шт |
| Кількість отворів для закліпок | 12.0 шт |
Аналоги
190750000
Гальмівні накладки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fomar Friction |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴

