
Колодки гальмівні TOYOTA GDB3336 (TRW)
1 709 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB3336
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальмівні TOYOTA
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | GDB3336 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 63.2 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Exige, Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴



