
Колодки гальмівні дискові GDB1330DTE (TRW)
1 152 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1330DTE
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальмівні дискові
Аналоги
GDB1330
Оригинальные номера
AUDI 3B0698451A
AUDI 1J0698451J
AUDI 1J0698451D
TRW GDB1467
AUDI 1J0698451B
AUDI 1J0698451E
CITROËN 1608520380
CITROËN 425241
CITROËN 425223
CITROËN 1608681580
TRW GDB1267
CITROËN 1623180580
AUDI 1J0698451
CITROËN 1647894080
AUDI 1H0698451D
Колодки гальмівні
Аналоги
GDB1330
Оригинальные номера
AUDI 3B0698451A
AUDI 1J0698451J
AUDI 1J0698451D
TRW GDB1467
AUDI 1J0698451B
AUDI 1J0698451E
CITROËN 1608520380
CITROËN 425241
CITROËN 425223
CITROËN 1608681580
TRW GDB1267
CITROËN 1623180580
AUDI 1J0698451
CITROËN 1647894080
AUDI 1H0698451D
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | GDB1330DTE |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, 307, 308, Octavia, C2, C3, C4, Yeti, Partner, Eos, Passat, Espace, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, A1, A3, A4, A6, A8, Wind, TT, Golf, Clio, Roomster, Megane, Altea, Cordoba, 1007, New Beetle, Scenic, Scirocco, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso, A2, Ibiza, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 152 ₴


