
Комплект гальмівних колодок задн CHEVROLET LACETTI, NUBIRA; DAEWOO LACETTI 1.4-2.0D 02.04- GDB4178 (TRW)
1 080 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB4178
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн CHEVROLET LACETTI, NUBIRA; DAEWOO LACETTI 1.4-2.0D 02.04-
Аналоги
LP2502
Оригинальные номера
ASHIKA 51-0W-W07
A.B.S. 37991
EUROREPAR 1639379580
FERODO FDB4295
LPR 05P1564
DAEWOO 96800089
CHEVROLET 96800089
AKRON-MALÒ 1051050
FTE BL2708A1
BORG & BECK BBP2307
BREMSI BP3695
JURATEK JCP8254
BUICK 96800088
EUROBRAKE 5502225017
JURID 573633J
BUICK 96800089
Blue Print ADG042152
DENCKERMANN B111351
JAPANPARTS PP-W07AF
JAPKO 51W07
CHAMPION 573633CH
BUICK SC93723746
FTE 9010934
ICER 182058
DELPHI LP1910
ATE 13.0460-5663.2
FOMAR FO 887683
ABE C20015ABE
BUICK 42794394
FEBI 116330
GIRLING 6141789
Колодки гальмівні
Аналоги
LP2502
Оригинальные номера
ASHIKA 51-0W-W07
A.B.S. 37991
EUROREPAR 1639379580
FERODO FDB4295
LPR 05P1564
DAEWOO 96800089
CHEVROLET 96800089
AKRON-MALÒ 1051050
FTE BL2708A1
BORG & BECK BBP2307
BREMSI BP3695
JURATEK JCP8254
BUICK 96800088
EUROBRAKE 5502225017
JURID 573633J
BUICK 96800089
Blue Print ADG042152
DENCKERMANN B111351
JAPANPARTS PP-W07AF
JAPKO 51W07
CHAMPION 573633CH
BUICK SC93723746
FTE 9010934
ICER 182058
DELPHI LP1910
ATE 13.0460-5663.2
FOMAR FO 887683
ABE C20015ABE
BUICK 42794394
FEBI 116330
GIRLING 6141789
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB4178 |
| Ширина | 103.8 мм |
| Висота | 38.9 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴



