
Комплект гальмівних колодок передн , VW TOUAREG 2.5D/4.2 12.02-05.10 GDB1651 (TRW)
2 593 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1651
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , VW TOUAREG 2.5D/4.2 12.02-05.10
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | GDB1651 |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 74.8 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 593 ₴



