
Колодки гальм. зад Ford GDB1938 (TRW)
1 345 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1938
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальм. зад Ford
Аналоги
P24148
Оригінальні номери
FORD 1683374
FORD 1820122
FORD 1809458
Колодки гальмівні
Аналоги
P24148
Оригінальні номери
FORD 1683374
FORD 1820122
FORD 1809458
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1938 |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴



