
Колодки гальм., GDB1594 (TRW)
1 727 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1594
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальм.,
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1594 |
| Ширина | 131.4 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 407 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 727 ₴



