
Колодки гальм. передні GDB1960 (TRW)
1 748 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1960
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальм. передні
Аналоги
0 986 494 169
Оригинальные номера
FORD 1747043
Колодки гальмівні
Аналоги
0 986 494 169
Оригинальные номера
FORD 1747043
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1960 |
| Висота внутрішньої накладки | 71.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 748 ₴



