Прокладка головки циліндра 217031 (ELRING)
1 059 ₴
- В наявності
- Код: EL217031
Прокладка головки циліндра 217031 (ELRING)В наявності
1 059 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
RED-LINE 34SZ054
ALFA ROMEO 60 816 235
WILMINK GROUP WG2133509
BGA CH4578B
MOTIVE HGA578
GUARNITAUTO 1010755253
WILMINK GROUP WG1090902
AJUSA 10123920
WILMINK GROUP WG1736876
OPEL 5607847
GUARNITAUTO 101075-5253
ELWIS ROYAL 0042694
GUARNITAUTO 1010753853
VICTOR REINZ 613558020
WILMINK GROUP WG1103453
WILMINK GROUP WG1757643
WILMINK GROUP WG1003230
SAAB 93 189 406
ALFA ROMEO 55 202 011
TRISCAN 5012562
WILMINK GROUP WG1228168
PAYEN AG7440
ELWIS ROYAL 42694
WILMINK GROUP WG2133512
WILMINK GROUP WG1460534
SUZUKI 1114179J510C0
GUARNITAUTO 101075-3853
ALFA ROMEO 60816235
FIAT 46749906
VICTOR REINZ 61-35580-20
SUZUKI 11141-79J51-0C0
SAAB 93189406
WILMINK GROUP WG1159692
OPEL 56 07 847
FIAT 55202011
FAST FT48716
CORTECO 415100P
WILMINK GROUP WG1087317
TRISCAN 501-2562
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
RED-LINE 34SZ054
ALFA ROMEO 60 816 235
WILMINK GROUP WG2133509
BGA CH4578B
MOTIVE HGA578
GUARNITAUTO 1010755253
WILMINK GROUP WG1090902
AJUSA 10123920
WILMINK GROUP WG1736876
OPEL 5607847
GUARNITAUTO 101075-5253
ELWIS ROYAL 0042694
GUARNITAUTO 1010753853
VICTOR REINZ 613558020
WILMINK GROUP WG1103453
WILMINK GROUP WG1757643
WILMINK GROUP WG1003230
SAAB 93 189 406
ALFA ROMEO 55 202 011
TRISCAN 5012562
WILMINK GROUP WG1228168
PAYEN AG7440
ELWIS ROYAL 42694
WILMINK GROUP WG2133512
WILMINK GROUP WG1460534
SUZUKI 1114179J510C0
GUARNITAUTO 101075-3853
ALFA ROMEO 60816235
FIAT 46749906
VICTOR REINZ 61-35580-20
SUZUKI 11141-79J51-0C0
SAAB 93189406
WILMINK GROUP WG1159692
OPEL 56 07 847
FIAT 55202011
FAST FT48716
CORTECO 415100P
WILMINK GROUP WG1087317
TRISCAN 501-2562
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 217.031 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.02 мм |
| Товщина після затягування | 1.02 мм |
| Проекція поршня від | 0.201 мм |
| Проекція поршня до | 0.295 мм |
| Діаметр | 83 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Brava, Bravo, Stilo, Palio, SX4, 159, Punto, 9-3, Zafira, Grande Punto, Astra, Croma, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴

