
Прокладка ГБЦ Hyundai H-1 02-/Kia Sorento 02-11 2.5 CRDI 481.730 (ELRING)
2 140 ₴
- В наявності
- Код: EL481730
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Hyundai H-1 02-/Kia Sorento 02-11 2.5 CRDI
Оригінальні номери
GUARNITAUTO 101623-5251
WILMINK GROUP WG1103674
WILMINK GROUP WG1756854
Hyundai 22311-4A010
WILMINK GROUP WG1009107
WILMINK GROUP WG2133563
GLASER H01072-00
Hyundai 223114A010
WILMINK GROUP WG1930226
GLASER H0107200
FAI AutoParts HG2119
VICTOR REINZ 61-53415-00
BGA CH0584
HERTH+BUSS J1250550
GUARNITAUTO 1016235251
WILMINK GROUP WG1084028
WILMINK GROUP WG1002468
CORTECO 415171P
VICTOR REINZ 615341500
WILMINK GROUP WG1177885
WILMINK GROUP WG1836627
WILMINK GROUP WG1756853
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GUARNITAUTO 101623-5251
WILMINK GROUP WG1103674
WILMINK GROUP WG1756854
Hyundai 22311-4A010
WILMINK GROUP WG1009107
WILMINK GROUP WG2133563
GLASER H01072-00
Hyundai 223114A010
WILMINK GROUP WG1930226
GLASER H0107200
FAI AutoParts HG2119
VICTOR REINZ 61-53415-00
BGA CH0584
HERTH+BUSS J1250550
GUARNITAUTO 1016235251
WILMINK GROUP WG1084028
WILMINK GROUP WG1002468
CORTECO 415171P
VICTOR REINZ 615341500
WILMINK GROUP WG1177885
WILMINK GROUP WG1836627
WILMINK GROUP WG1756853
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 481.730 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.95 мм |
| Товщина після затягування | 0.95 мм |
| Діаметр | 92.35 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Porter, H-1 / Starex, H 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴


