Прокладка головки циліндра 457832 (ELRING)
1 713 ₴
- В наявності
- Код: EL457832
Прокладка головки циліндра 457832 (ELRING)В наявності
1 713 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1178026
PAYEN AH7190
ELRING 457.832
OPEL 6 07 296
GLASER H21460-20
ELRING 457832
OPEL 55574906
WILMINK GROUP WG1449588
BGA CH8531B
WILMINK GROUP WG1003151
OPEL 607296
FAI AutoParts HG1788B
VICTOR REINZ 613766520
WILMINK GROUP WG1087876
WILMINK GROUP WG1228615
WILMINK GROUP WG1178048
GLASER H2146020
WILMINK GROUP WG1756647
CORTECO 415612P
WILMINK GROUP WG1103620
MOTIVE HGG9031
VICTOR REINZ 61-37665-20
AJUSA 10184820
ELWIS ROYAL 0042659
WILMINK GROUP WG2297010
HERTH+BUSS J1250929
OPEL 55 574 906
ELWIS ROYAL 42659
WILMINK GROUP WG1704358
WILMINK GROUP WG1103528
WILMINK GROUP WG1758355
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1178026
PAYEN AH7190
ELRING 457.832
OPEL 6 07 296
GLASER H21460-20
ELRING 457832
OPEL 55574906
WILMINK GROUP WG1449588
BGA CH8531B
WILMINK GROUP WG1003151
OPEL 607296
FAI AutoParts HG1788B
VICTOR REINZ 613766520
WILMINK GROUP WG1087876
WILMINK GROUP WG1228615
WILMINK GROUP WG1178048
GLASER H2146020
WILMINK GROUP WG1756647
CORTECO 415612P
WILMINK GROUP WG1103620
MOTIVE HGG9031
VICTOR REINZ 61-37665-20
AJUSA 10184820
ELWIS ROYAL 0042659
WILMINK GROUP WG2297010
HERTH+BUSS J1250929
OPEL 55 574 906
ELWIS ROYAL 42659
WILMINK GROUP WG1704358
WILMINK GROUP WG1103528
WILMINK GROUP WG1758355
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 457.832 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.15 мм |
| Товщина після затягування | 1.15 мм |
| Проекція поршня від | 0.331 мм |
| Проекція поршня до | 0.425 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Astra, Cascada, Zafira, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 713 ₴

