Прокладка ГБЦ VW Golf/Passat 2.0 TDI 05-12 (1.71mm) 898.510 (ELRING)
2 012 ₴
- В наявності
- Код: EL898510
Прокладка ГБЦ VW Golf/Passat 2.0 TDI 05-12 (1.71mm) 898.510 (ELRING)В наявності
2 012 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Golf/Passat 2.0 TDI 05-12 (1.71mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1228402
TRISCAN 501-85157
WILMINK GROUP WG1449599
ELRING 898.510
VICTOR REINZ 61-33770-20
VICTOR REINZ 613377020
GUARNITAUTO 104220-5253
AUDI 03L 103 383 P
AUDI 03L 103 383 AS
CORTECO 414163P
CORTECO 415372P
AUDI 03L 103 383 AL
WILMINK GROUP WG1103601
WILMINK GROUP WG1087769
ELWIS ROYAL 0056023
FAI AutoParts HG1743B
WILMINK GROUP WG1704473
WILMINK GROUP WG2328932
AUDI 03L103383AS
ELRING 150400
GUARNITAUTO 1042205253
AJUSA 10185220
ELWIS ROYAL 56023
GUARNITAUTO 1042203853
WILMINK GROUP WG1087813
AUDI 03L103383P
WILMINK GROUP WG1003152
BGA CH8509B
AUDI 03L 103 383 B
VIKA 11031401601
WILMINK GROUP WG2133943
WILMINK GROUP WG1363605
WILMINK GROUP WG1449759
GUARNITAUTO 104220-3853
ELRING 898510
WILMINK GROUP WG1758336
ELRING 150.400
VICTOR REINZ 61-38190-20
WILMINK GROUP WG1103645
AUDI 03L103383AL
TRISCAN 50185157
AUDI 03L103383B
WILMINK GROUP WG2133945
VICTOR REINZ 613819020
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1228402
TRISCAN 501-85157
WILMINK GROUP WG1449599
ELRING 898.510
VICTOR REINZ 61-33770-20
VICTOR REINZ 613377020
GUARNITAUTO 104220-5253
AUDI 03L 103 383 P
AUDI 03L 103 383 AS
CORTECO 414163P
CORTECO 415372P
AUDI 03L 103 383 AL
WILMINK GROUP WG1103601
WILMINK GROUP WG1087769
ELWIS ROYAL 0056023
FAI AutoParts HG1743B
WILMINK GROUP WG1704473
WILMINK GROUP WG2328932
AUDI 03L103383AS
ELRING 150400
GUARNITAUTO 1042205253
AJUSA 10185220
ELWIS ROYAL 56023
GUARNITAUTO 1042203853
WILMINK GROUP WG1087813
AUDI 03L103383P
WILMINK GROUP WG1003152
BGA CH8509B
AUDI 03L 103 383 B
VIKA 11031401601
WILMINK GROUP WG2133943
WILMINK GROUP WG1363605
WILMINK GROUP WG1449759
GUARNITAUTO 104220-3853
ELRING 898510
WILMINK GROUP WG1758336
ELRING 150.400
VICTOR REINZ 61-38190-20
WILMINK GROUP WG1103645
AUDI 03L103383AL
TRISCAN 50185157
AUDI 03L103383B
WILMINK GROUP WG2133945
VICTOR REINZ 613819020
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 898.510 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.7 мм |
| Товщина після затягування | 1.7 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 012 ₴

