
Прокладка ГБЦ Audi A6 3.0 TFSI 08- (1-3 циліндр), Ø85,20 mm 323.330 (ELRING)
1 274 ₴
- В наявності
- Код: EL323330
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A6 3.0 TFSI 08- (1-3 циліндр), Ø85,20 mm
Оригінальні номери
GAZO GZA2801
WILMINK GROUP WG1003453
VIKA 11031391801
VICTOR REINZ 60-37015-00
VICTOR REINZ 61-37015-00
VICTOR REINZ 613701500
WILMINK GROUP WG1245036
GLASER H4046100
WILMINK GROUP WG1449383
VICTOR REINZ 603701500
AUDI 06E103148AD
AUDI 06E 103 148 AG
AUDI 06E103148AG
PORSCHE 958.104.173.00
WILMINK GROUP WG1380104
GAZO GZ-A2801
GLASER H40461-00
PORSCHE 95810417300
AUDI 06E 103 148 AD
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GAZO GZA2801
WILMINK GROUP WG1003453
VIKA 11031391801
VICTOR REINZ 60-37015-00
VICTOR REINZ 61-37015-00
VICTOR REINZ 613701500
WILMINK GROUP WG1245036
GLASER H4046100
WILMINK GROUP WG1449383
VICTOR REINZ 603701500
AUDI 06E103148AD
AUDI 06E 103 148 AG
AUDI 06E103148AG
PORSCHE 958.104.173.00
WILMINK GROUP WG1380104
GAZO GZ-A2801
GLASER H40461-00
PORSCHE 95810417300
AUDI 06E 103 148 AD
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 323.330 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 85.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 274 ₴


