
Прокладка головки циліндра 457660 (ELRING)
2 467 ₴
- В наявності
- Код: EL457660
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
PAYEN AH6450
MERCEDES A6460161920
ELRING 457690
ELRING 685230
GLASER H4061430
CORTECO 418293P
CORTECO 83403173
VICTOR REINZ 61-37200-10
ELRING 457.690
WILMINK GROUP WG1704521
ELRING 481.331
MERCEDES 6460161920
CORTECO 83403172
VICTOR REINZ 613720030
MERCEDES 646 016 19 20
FAI AutoParts HG1783C
CORECO 83403891
WILMINK GROUP WG1192909
GLASER H40614-30
WILMINK GROUP WG1245057
BGA CH8583D
ELRING 685.230
MERCEDES A 646 016 19 20
WILMINK GROUP WG1449643
VICTOR REINZ 61-37200-30
VICTOR REINZ 613720010
ELRING 481331
WILMINK GROUP WG1177976
WILMINK GROUP WG2149382
WILMINK GROUP WG1758411
AJUSA 10188410
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
PAYEN AH6450
MERCEDES A6460161920
ELRING 457690
ELRING 685230
GLASER H4061430
CORTECO 418293P
CORTECO 83403173
VICTOR REINZ 61-37200-10
ELRING 457.690
WILMINK GROUP WG1704521
ELRING 481.331
MERCEDES 6460161920
CORTECO 83403172
VICTOR REINZ 613720030
MERCEDES 646 016 19 20
FAI AutoParts HG1783C
CORECO 83403891
WILMINK GROUP WG1192909
GLASER H40614-30
WILMINK GROUP WG1245057
BGA CH8583D
ELRING 685.230
MERCEDES A 646 016 19 20
WILMINK GROUP WG1449643
VICTOR REINZ 61-37200-30
VICTOR REINZ 613720010
ELRING 481331
WILMINK GROUP WG1177976
WILMINK GROUP WG2149382
WILMINK GROUP WG1758411
AJUSA 10188410
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 457.660 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Діаметр | 89.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, Vito, C-Class, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 467 ₴


