
Прокладка головки циліндра 059171 (ELRING)
1 005 ₴
- В наявності
- Код: EL059171
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
ELWIS ROYAL 44253
WILMINK GROUP WG1176750
VICTOR REINZ 61-31065-20
TRISCAN 5015519
WILMINK GROUP WG2133808
ASHIKA 46-00-000
ELWIS ROYAL 0044253
WILMINK GROUP WG1758024
JAPANPARTS GT000
CITROËN 0209S7
CITROËN 0209.S7
ELRING 059171
WILMINK GROUP WG1190292
TRISCAN 501-5519
WILMINK GROUP WG1159436
WILMINK GROUP WG1145877
ASHIKA 4600000
GUARNITAUTO 103657-19150
AJUSA 10100420
JAPANPARTS GT-000
JAPKO 46000
CORTECO 414407P
GUARNITAUTO 10365719150
ELRING 059.171
VICTOR REINZ 613106520
PAYEN BX900
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ELWIS ROYAL 44253
WILMINK GROUP WG1176750
VICTOR REINZ 61-31065-20
TRISCAN 5015519
WILMINK GROUP WG2133808
ASHIKA 46-00-000
ELWIS ROYAL 0044253
WILMINK GROUP WG1758024
JAPANPARTS GT000
CITROËN 0209S7
CITROËN 0209.S7
ELRING 059171
WILMINK GROUP WG1190292
TRISCAN 501-5519
WILMINK GROUP WG1159436
WILMINK GROUP WG1145877
ASHIKA 4600000
GUARNITAUTO 103657-19150
AJUSA 10100420
JAPANPARTS GT-000
JAPKO 46000
CORTECO 414407P
GUARNITAUTO 10365719150
ELRING 059.171
VICTOR REINZ 613106520
PAYEN BX900
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 059.171 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.44 мм |
| Товщина після затягування | 1.44 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.71 мм |
| Проекція поршня до | 0.75 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Suzuki, Hyundai, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, J5, Ducato, 306, BX, Jumper, Jumpy, Xsara, C25, Partner, Expert, Polonez, ZX, Lantra, Horizon, 400, 405, Xantia, Vitara, Scudo, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴


