Прокладка ГБЦ Hyundai Grandeur/Santa Fe 2.2 CRDI 06-12 (1.1mm) 451.500 (ELRING)
1 441 ₴
- В наявності
- Код: EL451500
Прокладка ГБЦ Hyundai Grandeur/Santa Fe 2.2 CRDI 06-12 (1.1mm) 451.500 (ELRING)В наявності
1 441 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Hyundai Grandeur/Santa Fe 2.2 CRDI 06-12 (1.1.1mm)
Оригінальні номери
RED-LINE 34HY034
ELRING 451.500
TRISCAN 5014309
WILMINK GROUP WG2149322
WILMINK GROUP WG1244041
WILMINK GROUP WG1704719
CORTECO 83403111
HERTH+BUSS J1250558
FAI AutoParts HG2167
BGA CH7550A
WILMINK GROUP WG1449690
Hyundai 22311-27800
WILMINK GROUP WG1087610
WILMINK GROUP WG1930154
AJUSA 10191500
Hyundai 2231127800
VICTOR REINZ 611002200
VICTOR REINZ 61-10022-00
TRISCAN 501-4309
GLASER H40769-00
Hyundai 2231127850
GLASER H4076900
WILMINK GROUP WG1991696
Hyundai 22311-27850
ELRING 451500
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
RED-LINE 34HY034
ELRING 451.500
TRISCAN 5014309
WILMINK GROUP WG2149322
WILMINK GROUP WG1244041
WILMINK GROUP WG1704719
CORTECO 83403111
HERTH+BUSS J1250558
FAI AutoParts HG2167
BGA CH7550A
WILMINK GROUP WG1449690
Hyundai 22311-27800
WILMINK GROUP WG1087610
WILMINK GROUP WG1930154
AJUSA 10191500
Hyundai 2231127800
VICTOR REINZ 611002200
VICTOR REINZ 61-10022-00
TRISCAN 501-4309
GLASER H40769-00
Hyundai 2231127850
GLASER H4076900
WILMINK GROUP WG1991696
Hyundai 22311-27850
ELRING 451500
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 451.500 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.1 мм |
| Товщина після затягування | 1.1 мм |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴

