Прокладка ГБЦ Audi A4/A6/Q7/VW Touareg 3.0 TDI 14- (1 мітка) (1.60 mm) (4-6 циліндри) (L) 227.981 (ELRING)
2 021 ₴
- В наявності
- Код: EL227981
Прокладка ГБЦ Audi A4/A6/Q7/VW Touareg 3.0 TDI 14- (1 мітка) (1.60 mm) (4-6 циліндри) (L) 227.981 (ELRING)В наявності
2 021 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A4/A6/Q7/VW Touareg 3.0 TDI 14- (1 мітка) (1.60 mm) (4-6 циліндри) (L)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1791206
BGA CH0126A
AUDI 059 103 149 AJ
VICTOR REINZ 611009500
GLASER H84865-00
WILMINK GROUP WG1991553
AUDI 059103149AJ
WILMINK GROUP WG1754192
GLASER H8486500
WILMINK GROUP WG2149519
WILMINK GROUP WG1957071
CORECO 83403318
VICTOR REINZ 61-10095-00
WILMINK GROUP WG1705137
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1791206
BGA CH0126A
AUDI 059 103 149 AJ
VICTOR REINZ 611009500
GLASER H84865-00
WILMINK GROUP WG1991553
AUDI 059103149AJ
WILMINK GROUP WG1754192
GLASER H8486500
WILMINK GROUP WG2149519
WILMINK GROUP WG1957071
CORECO 83403318
VICTOR REINZ 61-10095-00
WILMINK GROUP WG1705137
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 227.981 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 1.6 мм |
| Товщина після затягування | 1.6 мм |
| Проекція поршня від | 0.81 мм |
| Проекція поршня до | 0.91 мм |
| Діаметр | 84.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, A8, Q5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 021 ₴

