
Прокладка головки циліндра 431080 (ELRING)
2 076 ₴
- В наявності
- Код: EL431080
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
TRISCAN 501-4265
WILMINK GROUP WG1033240
WILMINK GROUP WG1177981
VICTOR REINZ 61-53700-20
GLASER H2108620
CORTECO 83403186
AJUSA 10159320
NE 200088000303
GLASER H21086-20
TRISCAN 5014265
GUARNITAUTO 103114-5253
IAP QUALITY PARTS 118-12022
WILMINK GROUP WG1003141
WILMINK GROUP WG1757003
Hyundai 2231142525
BGA CH1546B
Hyundai 22311-42525
WILMINK GROUP WG1245754
HERTH+BUSS J1255045
GUARNITAUTO 1031145253
MITSUBISHI MD377776
WILMINK GROUP WG1192651
WILMINK GROUP WG2133698
WILMINK GROUP WG2149396
PAYEN AH6500
HERTH+BUSS J1255017
WILMINK GROUP WG1160116
IAP QUALITY PARTS 11812022
VICTOR REINZ 615370020
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
TRISCAN 501-4265
WILMINK GROUP WG1033240
WILMINK GROUP WG1177981
VICTOR REINZ 61-53700-20
GLASER H2108620
CORTECO 83403186
AJUSA 10159320
NE 200088000303
GLASER H21086-20
TRISCAN 5014265
GUARNITAUTO 103114-5253
IAP QUALITY PARTS 118-12022
WILMINK GROUP WG1003141
WILMINK GROUP WG1757003
Hyundai 2231142525
BGA CH1546B
Hyundai 22311-42525
WILMINK GROUP WG1245754
HERTH+BUSS J1255045
GUARNITAUTO 1031145253
MITSUBISHI MD377776
WILMINK GROUP WG1192651
WILMINK GROUP WG2133698
WILMINK GROUP WG2149396
PAYEN AH6500
HERTH+BUSS J1255017
WILMINK GROUP WG1160116
IAP QUALITY PARTS 11812022
VICTOR REINZ 615370020
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 431.080 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.68 мм |
| Проекція поршня до | 0.744 мм |
| Діаметр | 92.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Galloper, L 300, L200, Bongo, L400, H 1, Porter, Pregio, H100, H-1 / Starex, Pajero, Pajero Sport, Terracan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 076 ₴


