Прокладка ГБЦ BMW 3.0i N55 B30A, 06-, Ø 85,00 мм, 1.5 мм N55 B30 797.820 (ELRING)
4 802 ₴
- В наявності
- Код: EL797820
Прокладка ГБЦ BMW 3.0i N55 B30A, 06-, Ø 85,00 мм, 1.5 мм N55 B30 797.820 (ELRING)В наявності
4 802 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3.0i N55 B30A, 06-, Ø 85,00 мм, 1.50 мм N55 B30
Оригінальні номери
GLASER H40762-10
VICTOR REINZ 61-38060-10
BGA CH7560A
WILMINK GROUP WG1836869
WILMINK GROUP WG1758203
WILMINK GROUP WG1245197
WILMINK GROUP WG2149258
BMW 11 12 7 599 213
VICTOR REINZ 613806010
BMW 11127599213
WILMINK GROUP WG1704708
CORECO 83403040
GLASER H4076210
WILMINK GROUP WG1449770
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER H40762-10
VICTOR REINZ 61-38060-10
BGA CH7560A
WILMINK GROUP WG1836869
WILMINK GROUP WG1758203
WILMINK GROUP WG1245197
WILMINK GROUP WG2149258
BMW 11 12 7 599 213
VICTOR REINZ 613806010
BMW 11127599213
WILMINK GROUP WG1704708
CORECO 83403040
GLASER H4076210
WILMINK GROUP WG1449770
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 797.820 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.42 мм |
| Товщина після затягування | 1.42 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 802 ₴

